Kostka Granitowa - Tania kostka granitowa cięta na wymiar - producent Interbruk

Kostka granitowa

Firma Interbruk od ponad 14 lat specjalizuje się w produkcji brukowej kostki granitowej z najwyższej jakości granitu strzegomskiego. Kostka granitowa produkowana przez naszą firmę charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nawierzchnie wykonane z naszej kostki granitowej są niezniszczalne, a z upływem czasu nie tracą swoich właściwości technicznych i estetycznych. Kostka granitowa nadaje się na ścieżki, chodniki, podjazdy, parkingi, drogi o dużym natężeniu ruchu czy place. Jednak można wykorzystać ją również do budowy architektury ogrodowej, jako murki czy schody. Ze względu na swoje właściwości oraz szlachetny wygląd kostka granitowa to wszechstronny materiał budowlany.

Podział kostki wg rozmiarów i jej zastosowanie

Kostka brukowa granitowa 4/6cm – stosowana jest głównie na ścieżki, chodniki i podjazdy dla lekkich samochodów, może być ona również wykorzystana jako opaska wokół domu, czy do budowy małych murków, ogrodzeń.

Kostka brukowa granitowa 6/8cm – doskonale nadaje się na podjazdy do domu oraz parkingi dla samochodów osobowych. To również świetny materiał do budowy schodów, murów czy budowy większej architektury ogrodowej.

Kostka brukowa granitowa 8/11cm – to materiał wytrzymały na duże obciążenia dlatego wykorzystuje się ją do budowy dróg i parkingów.

Kostka brukowa granitowa 15/17cm – ze względu na swój rozmiar i wysoką wytrzymałość na obciążania kostka ta wykorzystywana jest do budowy dróg, parkingów o dużym natężeniu ruchu. To również świetny materiał na zajezdnie autobusowe.


Duży wybór kolorów i rozmiarów kostki brukowej granitowej umożliwia komponowanie ciekawych i efektownych nawierzchni.

  • Kostka granitowa szara - ceny, wymiary, producent
  • Kostka granitowa szaro-ruda, ceny, wymiary producent
  • Kostka granitowa - Szwed
  • Kostka granitowa - Vanga
  • Kostka granitowa - Bohus
  • Kostka granitowa - Gnejs
Interbruk w mediach społecznościowych
Interbruk s.c.
Kostka granitowa cięta - cena, sprzedaż, producent
W swojej ofercie oprócz tradycyjnej kostki granitowej łupanej, posiadamy również kostkę granitową ciętą.
 
Interbruk s.c.
Słupy granitowe - cena, sprzedaż, producent
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na słupy granitowe.
 
Interbruk s.c.
Kamień murowy granitowy
Zobaczcie kolejne realizacje z użyciem naszych wyrobów granitowych.
 
Produkcja kostki granitowej
INTERBRUK
Kostka granitowa
Cięcie bloku granitowego
INTERBRUK
Cięcie bloku granitowego
Produkcja płyt granitowych
INTERBRUK
Cięcie płyty grnitowej
Kostka granitowa - Fundusze europejskie Kostka granitowa - Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska Kostka granitowa - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Kostka granitowa - Fundusze europejskie Kostka granitowa - Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska Kostka granitowa - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Kostka granitowa - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego